Wersja nieobowiązująca z dnia

Plan pracy Rady Osiedla Kętrzyńskiego na 2025 rok

LP. Temat
1. Praca na rzecz mieszkańców Osiedla „Kętrzyńskiego” - dyżury członków Rady w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00 oraz posiedzenia Rady zgodnie ze Statutem Osiedla „Kętrzyńskiego”.
2. Bieżące reagowanie na zgłaszane problemy i propozycje działań, które pozostają w kompetencji Rady Osiedla - bezpośrednio a także z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz komunikacji mailowej, telefonicznej.
3. Informowanie o sprawach osiedla i poprzez dostępne media.
4. Współpraca z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji oraz Straży Miejskiej w zakresie problematyki porządku i bezpieczeństwa na terenie osiedla.
5. Wykorzystanie zasobów lokalowych Rady Osiedla na spotkania z mieszkańcami.
6. Udział w cyklicznych spotkaniach z Prezydentem i podległymi jednostkami oraz zgłaszanie istotnych dla mieszkańców uwag i problemów.
7. Organizacja przedsięwzięć integracyjnych dla mieszkańców w ramach przydzielonego budżetu.
8. Uczestnictwo członków Rady w uroczystościach, spotkaniach oraz szkoleniach.
9. Podejmowanie interwencji w odniesieniu do zgłaszanych problemów.
10. Współpraca z Radami olsztyńskich osiedli.
11. Współpraca Rady Osiedla z Radnymi miejskimi.
12. Propagowanie i wspieranie idei Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
13. Stała współpraca z Biurem Rady Miasta.
14. Uwagi końcowe: Rada Osiedla zastrzega sobie prawo do zmiany planu pracy w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, niezależnych od Rady Osiedla.

Przewodniczący Rady Osiedla

Ryszard Szymański

Załączniki

Wersja nieobowiązująca

Strona może zawierać nieaktualną treść i załączniki. Możesz pozostać na tej stronie lub przejść na wersję z obowiązującą zawartością.