• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej


Znak sprawy: OK.1431.404.2019

Nazwa sprawy: Wniosek - kierownik JRP VI

Komórka wiodąca odpowiedzialna za udzielenie odpowiedzi:
Wydział Organizacji i Kadr

Data wpływu: 2019-12-11

Data odpowiedzi: 2019-12-16

Treść wniosku:
Zwracam się z prośbą o udzielenie informacji publicznej dotyczącej zatrudnienia Pana Jarosława Krzemieniewskiego. Z dokumentów na stronie Urzędu wynika, że kieruje on nadal Jednostką JRP VI, natomiast przy próbach kontaktu z Panem Krzemieniewskim uzyskuję informacje od jego pracowników oraz po jednej udanej próbie odebrania przez niego telefonu komórkowego, że nie jest pracownikiem Urzędu i nie udzieli mi informacji ani tez mi nie pomoże. To jest skandal. Jesli jest nawet byłym pracownikiem urzędu, a twierdzę, że nie jest po dokumentach na stronie to jego obowiązkiem jest udzielanie informacji o inwestycji Towarowej nawet jak nie pracuje. Przecież ją budował.
Według mnie ktoś mnie oszukuje. Albo Pan Krzemieniewski i jego podlegli mu pracownicy lub tez jest dezinformacja na stronie urzędu. 

Treść odpowiedzi:

Szanowny Panie,

Odpowiadając na zapytanie w trybie dostępu do informacji publicznej „dlaczego Pan Jarosław Krzemieniewski, były kierownik Jednostki Realizującej Projekt VI figuruje na stronie Biuletynu Informacji Publicznej jako kierujący nadal JRP VI w Urzędzie Miasta Olsztyna” wyjaśniam, że przez przeoczenie wyłącznie w jednym miejscu BIP UM pozostało nazwisko Pana J. Krzemieniewskiego. Jego zatrudnienie w Urzędzie Miasta Olsztyna zakończyło się z dniem 30 września 2019 r. Informacji na temat realizowanych zadań przez Jednostkę, udzielają zatrudnieni w niej aktualnie pracownicy.

Przepraszając za zaistniałą sytuację, informuję że błąd w publikatorze Urzędu Miasta został poprawiony.

 

Z poważaniem,

DYREKTOR WYDZIAŁU

Hanna Mikulska-Bojarska

Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: OK.1431.404.2019 Wniosek - kierownik JRP VI
Wprowadził do BIP: Olga Walnicka-Kucio
Data udostępnienia: 2019-12-12 15:19:37
Wytworzył: Wnioskodawca
Data wytworzenia: 2019-12-11
Odpowiedzialny: Hanna Mikulska-Bojarska
Ostatnio modyfikował: Olga Walnicka-Kucio
Data modyfikacji: 2019-12-16 11:27:59