• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót
Rada Miasta Olsztyna - kadencja 2018-2023


PREZYDIUM RADY

  Robert Jan Szewczyk
Przewodniczący Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 695-334-475
Adres e-ma
il: szewczyk.robert@olsztyn.eu


  Nelly Elżbieta Antosz
Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 606-717-797
Adres e-mail: 
antosz.nelly@olsztyn.eu


  Jarosław Stanisław Babalski
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna
     
  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
 
     
  Okręg wyborczy:3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 515-062-862
Adres e-mail: 
babalski.jaroslaw@olsztyn.eu


   Zbigniew Dąbkowski
 Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych Ponad Podziałami
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 608-533-100
Adres e-mail: 
dabkowski.zbigniew@olsztyn.eu



RADNI MIASTA OLSZTYNA

  Mirosław Arczak
Radny
   
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 507-617-656

Adres e-mail: arczak.miroslaw@olsztyn.eu



  Leszek Araszkiewicz
Radny
   
  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
   
  Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
 Kontakt telefoniczny: 513-062-474
Adres e-mail:
araszkiewicz.leszek@olsztyn.eu
 


  Halina Ciunel
Radna
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
Kontakt telefoniczny: 608-338-338
Adres e-mail: 
ciunel.halina@olsztyn.eu



  Krystyna Flis
Radna
   
 

Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn

   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 601-629-205
Adres e-mail: 
flis.krystyna@olsztyn.eu


      Tomasz Jan Głażewski
     Radny


        Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
     
     

        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 504-258-056
        Adres e-mail: 
glazewski.tomasz@olsztyn.eu



 
    Mirosław Antoni Gornowicz
   Radny


        Klub Radnych Ponad Podziałami

     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 691-911-939
        Adres e-mail: 
gornowicz.miroslaw@olsztyn.eu



  Wanda Agnieszka Jabłońska
Radna
   
  Klub Radnych Ponad Podziałami
   



 
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 501-029-464
Adres e-mail: 
jablonska.wanda@olsztyn.eu


  Marta Kamińska
Radna
   
   Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
   Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 513-688-779
Adres e-mail:  kaminska.marta@olsztyn.eu


    Paweł Radosław Klonowski
    Radny

       
    Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
       
    Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
    Kontakt telefoniczny:
504-770-710   
    Adres e-mail: 
klonowski.pawel@olsztyn.eu




  Łukasz Jacek Łukaszewski
Radny
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 797-122-125
Adres e-mail: 
lukaszewski.lukasz@olsztyn.eu


     
  Czesław Jerzy Małkowski
Radny
   
  Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
   
  Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 575-778-552
Adres e-mail:  malkowski.czeslaw@olsztyn.eu


 
  Edyta Markowicz
Radna
   
  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
   
  Okręg wyborczy: 2 (Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Adres e-mail: markowicz.edyta@olsztyn.eu





  Joanna Dorota Misiewicz
Radna
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 604-456-066
Adres e-mail: 
misiewicz.joanna@olsztyn.eu
   


  Krzysztof Narwojsz
Radny
   
  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 780-177-518
Adres e-mail: 
narwojsz.krzysztof@olsztyn.eu


  Radosław Marcin Nojman
Radny
   
  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
   
  Okręg wyborczy: 3 (osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 517-238-442
Adres e-mail: 
nojman.radoslaw@olsztyn.eu


      Monika Joanna Rogińska-Stanulewicz
     Radna


        Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 537-245-220
       
Adres e-mail: 
 
roginska-stanulewicz.monika@olsztyn.eu





     Zdzisława Barbara Tołwińska
     Radna


        Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 695-441-701
       
Adres e-mail: 
tolwinska.zdzislawa@olsztyn.eu




  Elżbieta Ewa Wirska
Radna

   
   
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 663-598-755
Adres e-mail: 
wirska.elzbieta@olsztyn.eu


  Wiktor Wójcik
Radny
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 693-300-940
Adres e-mail: 
wojcik.wiktor@olsztyn.eu


  Ewa Renata Zakrzewska
Radna
   
  Klub Radnych Platformy Obywatelskiej Nowoczesna Koalicja Obywatelska
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 603-777-859
Adres e-mail: 
zakrzewska.ewa@olsztyn.eu


  Marian Zdunek
Radny
   
  Klub Radnych Ponad Podziałami
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki,  Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 601-665-053
Adres e-mail: 
zdunek.marian@olsztyn.eu



Radni, których mandat wygasł w trakcie trwania kadencji


  Michał Piotr Wypij
Radny
   
   
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny:
Adres e-mail: 
 


Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: Rada Miasta - kadencja 2018-2023
Wprowadził do BIP: Karol Tabaka
Data udostępnienia: 2018-11-22 13:08:08
Wytworzył: Karol Tabaka
Data wytworzenia: 2018-11-22
Odpowiedzialny: Karol Tabaka
Ostatnio modyfikował: Lidia Dawid
Data modyfikacji: 2020-10-08 14:03:12