• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót
Rada Miasta Olsztyna - kadencja 2018-2023


PREZYDIUM RADY

  Robert Jan Szewczyk
Przewodniczący Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych ........................
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 695-334-475
Adres e-ma
il: r.szewczyk.olsztyn@gmail.com



  Nelly Elżbieta Antosz
Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych ........................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 606-717-797
Adres e-mail: 
nellyantosz7@gmail.com


  Jarosław Stanisław Babalski
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna
     
  Klub Radnych ........................  
     
  Okręg wyborczy:3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 515-062-862
Adres e-mail: 
jaroslaw.babalski@wp.pl


   Zbigniew Dąbkowski
 Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 608-533-100
Adres e-mail: 
piekarniadab@gmail.com



RADNI MIASTA OLSZTYNA

  Mirosław Arczak
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 507-617-656
Adres e-mail: 
arczak@wspolnyolsztyn.pl


  Leszek Araszkiewicz
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
 Kontakt telefoniczny: 513-062-474
Adres e-mail: 
lear3@interia.pl
 

  Halina Ciunel
Radna
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
Kontakt telefoniczny: 608-338-338
Adres e-mail: 
halina.ciunel@wp.pl



  Krystyna Flis
Radna
   
 

Klub Radnych ...................................

   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 601-629-205
Adres e-mail: 
krystyna-flis@o2.pl


      Tomasz Jan Głażewski
     Radny


        Klub Radnych ...................................
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 504-258-056
        Adres e-mail: 
tomasz@glazewski.eu




      Mirosław Antoni Gornowicz
     Radny


        Klub Radnych ...................................
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 691-911-939
        Adres e-mail: 
gorn@uwm.edu





  Wanda Agnieszka Jabłońska
Radna
   
  Klub Radnych ...................................
   



 
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 501-029-464
Adres e-mail: 
a.jablonska@zpe.olsztyn.pl


  Marta Kamińska
Radna
   
   Klub Radnych ..................................
   
   Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 513-688-779
Adres e-mail:  mar.kamka@gmail.com


    Paweł Radosław Klonowski
    Radny

       
    Klub Radnych ...................................
       
    Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
    Kontakt telefoniczny:
504-770-710   
    Adres e-mail: 
kontakt@pawelklonowski.pl




  Łukasz Jacek Łukaszewski
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 797-122-125
Adres e-mail: 
lukasz@lukaszewski.org


     
  Czesław Jerzy Małkowski
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 575-778-552
Adres e-mail: 
...........................


  Joanna Dorota Misiewicz
Radna
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 604-456-066
Adres e-mail: 
j.misiewicz@op.pl
   
     
    


  Krzysztof Narwojsz
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 780-177-518
Adres e-mail: 
narwojsz72@gmail.com


  Radosław Marcin Nojman
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 3 (osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran, Nagórki, Mazurskie)
Kontakt telefoniczny: 517-238-442
Adres e-mail: 
n-radek@o2.pl


      Monika Joanna Rogińska-Stanulewicz
     Radna


        Klub Radnych ...................................
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 537-245-220
        Adres e-mail: 
monikars@o2.pl





     Zdzisława Barbara Tołwińska
     Radna


        Klub Radnych ...................................
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 695-441-701
        Adres e-mail: 
zdzislawa.tolwinska@tlen.pl




  Elżbieta Ewa Wirska
Radna

   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 663-598-755
Adres e-mail: 
elzbieta.wirska@gmail.com


  Wiktor Wójcik
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 693-300-940
Adres e-mail: 
w.wojcik@warmia.mazury.pl


  Michał Piotr Wypij
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 790-740-185
Adres e-mail: 
michal.wypij@kprm.gov.pl


  Ewa Renata Zakrzewska
Radna
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze, Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)
Kontakt telefoniczny: 603-777-859
Adres e-mail: 
ewainka@wp.pl


  Marian Zdunek
Radny
   
  Klub Radnych ...................................
   
  Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem Długim, Likusy, Dajtki,  Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
Kontakt telefoniczny: 601-665-053
Adres e-mail: 
marian@zdunek.net.pl
Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: Rada Miasta - kadencja 2018-2023
Wprowadził do BIP: Karol Tabaka
Data udostępnienia: 2018-11-22 13:08:08
Wytworzył: Karol Tabaka
Data wytworzenia: 2018-11-22
Odpowiedzialny: Karol Tabaka
Ostatnio modyfikował: Olga Walnicka-Kucio
Data modyfikacji: 2018-12-10 13:44:45