• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót
Rada Miasta Olsztyna - kadencja 2014-2018


PREZYDIUM RADY

      Halina Teresa CIUNEL
     Przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna


        Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     
     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny:
        Adres e-mail:





     Zbigniew DĄBKOWSKI
     Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Monika Joanna ROGIŃSKA-STANULEWICZ
     Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
     
      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 
      Adres e-mail:






     Grzegorz Paweł SMOLIŃSKI
     Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

    

      Adres e-mail:





RADNI MIASTA OLSZTYNA

     Maja Edyta ANTOSIK
     Radna

     
      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:

                                    


     Nelly Elżbieta ANTOSZ
     Radna

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Leszek ARASZKIEWICZ
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:






     Jarosław Stanisław BABALSKI
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Danuta CIBOROWSKA
     Radna


    
    
      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
      Kontakt telefoniczny:
     
Adres e-mail:




     Krystyna FLIS
     Radna


      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
    
      Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny:
     
Adres e-mail:




     Tomasz Jan GŁAŻEWSKI
     Radny


    

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:





     Mirosław Antoni GORNOWICZ
     Radny

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:






     Wanda Agnieszka JABŁOŃSKA
     Radna

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny:

      Adres e-mail:





     Krzysztof KACPRZYCKI
     Radny


      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
     
Kontakt telefoniczny
:
      Adres e-mail:







     Łukasz Jacek ŁUKASZEWSKI
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     
      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Czesław Jerzy MAŁKOWSKI
     Radny

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn

     
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny:
     






     Joanna Dorota MISIEWICZ
     Radna

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Ewa Małgorzata PIOTRKOWSKA
     Radna

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:






     Dariusz Stanisław RUDNIK
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Robert Jan SZEWCZYK
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     

     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Jan Tomasz TANDYRAK
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     

     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:






     Maciej Radosław TOBISZEWSKI
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

     
Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
     
Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:






     Elżbieta Ewa WIRSKA
     Radna


     
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
     
Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail: 




     Ewa Renata ZAKRZEWSKA
     Radna

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
    

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail:




     Marian ZDUNEK
     Radny


      Klub Radnych Ponad Podziałami
    
     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny:
      Adres e-mail: 





Radni, których mandat wygasł w trakcie trwania kadencji


     Marcin Andrzej KUCHCIŃSKI
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
     


      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)






     Krzysztof Marek NOWACKI
     Radny


      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)





Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: Rada Miasta - kadencja 2014-2018
Wprowadził do BIP: Mirosław Sokolnicki
Data udostępnienia: 2014-12-02 07:41:45
Wytworzył: Marta Kilanowska-Lebiedzińska
Data wytworzenia: 2014-12-02
Odpowiedzialny: Marta Kilanowska-Lebiedzińska
Ostatnio modyfikował: Lidia Dawid
Data modyfikacji: 2019-03-08 08:12:12