• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót

Młodzieżowa Rada Miasta


email: mrm@olsztyn.eu
tel. 89 527-55-06

Opiekunem Młodzieżowej Rady Miasta jest:
Łukasz Łukaszewski - Radny Rady Miasta Olsztyna

Wszelkie informacje można uzyskać w Biurze Rady Miasta Olsztyna pod nr telefonu: 89 527-31-11 wew. 442



Kadencja 2014-2015 skład Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna

 

1.        Igor Wilk - Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych

               (Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

2.        Anna Gołębiewska - Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących

               (Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

3.        Martyna Krakowiak - Gimnazjum nr 5

               (Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

4.        Alan Garela - Zespół Szkół Ekonomicznych

               (Członek Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

5.        Robert Ostoja- Lniski - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

               (Członek Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

6.        Jakub Złotkowski - I Liceum Ogólnokształcące

7.        Kewin Mateusz Lewicki – Gimnazjum nr 3

8.        Dawid Drzewiński – Gimnazjum nr 11

9.        Wojciech Jackowski – Gimanzjum nr 13

10.     Anna Szymańska – Gimanzjum nr 14

11.     Weronika Szarnowska – Gimnazjum nr 15

12.     Aleksandra Ruszkiewcz – Gimnazjum nr 101

13.     Maciej Witkiewicz – III Liceum Ogólnokształcące

14.     Kaceper Pajewski – XI Liceum Ogólokształacące

15.     Mateusz Kowalski – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

16.     Adam Zawadzki - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

17.     Przemysław Zawalich - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5

18.     Michał Pladzyk – Zespół Szkół Samochodowych

19.     Konrad Gontarz – Zespół Szkół Budowlanych

20.     Krystian Pecyna – Zespół Szkół Gastronomiczno – Spożywczych



Kadencja 2012-2014 skład Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna

1. Ignacy Podhajski - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
(Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

2. Barnaba Kuskowski
- Zespół Szkół Ekonomicznych
(Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

3. Łukasz Michnik
- Społeczne Gimnazjum 101
(Członek Prezydium)

4. Jakub Pietrzak
- I Liceum Ogólnokształcące
(Przewodniczący Komisji Rewizyjnej)

5. Kinga Rogowska
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
(Przewodnicząca Zespołu d/s Promocji)

6. Katarzyna Orłowska
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3
(Przewodnicząca Zespołu d/s Zdrowia)

7. Paulina Michalska
- Państwowe Liceum Plastyczne
(Rzecznik Prasowy Młodzieżowej Rady Miasta Olsztyna)

8. Roksana Bućko
- Gimnazjum Nr 13

9. Weronika Chworak
- Gimnazjum Nr 3

10. Artur Cieciuch
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4

11. Aleksandra Czajkowska
- Gimnazjum Nr 15

12. Aleksandra Gasińska
- Gimnazjum Nr 5

13. Artur Grzyb
- Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych

14. Mateusz Jan Matejko
- Gimnazjum Nr 7

15. Justyna Minkiewicz
- Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących

16. Jakub Morze
- XII Liceum Ogólnokształcące

17. Sebastian Nowakowski
- Gimnazjum Nr 6

18. Cezary Ołdakowski
- X Liceum Mistrzostwa Sportowego

19. Bartosz Połujański
- III Liceum Ogólnokształcące

20. Justyna Rudnicka
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6

21. Natalia Rychta
- Gimnazjum Nr 14

22. Łukasz Wójcik
- Zespół Szkół Samochodowych

Dane na dzień 29 maja 2014 roku.
    Rejestr zmian
    Nazwa dokumentu: Młodzieżowa Rada Miasta
    Wprowadził do BIP: Administrator
    Data udostępnienia: 2011-01-27 11:37:58
    Wytworzył: Joanna Bartkowska
    Data wytworzenia: 2011-01-27
    Odpowiedzialny: Marta Kilanowska-Lebiedzińska
    Ostatnio modyfikował: Lidia Dawid
    Data modyfikacji: 2015-03-27 10:36:37