• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót

         

    P R Z E W O D N I C Z Ą C Y   R A D   O S I E D L I

 

Lp.

Rada Osiedla

Przewodniczący

Telefon/e-mail

Adres siedziby RO

1.       

Brzeziny

Kopytowski  Jan     

606 727 071

 jan.kopytowski@uwm.edu.pl

Sklep Społem "Aksamitka",

10-765 Olsztyn ul. Dubiskiego 43

2.       

Dajtki

Winiarska Władysława

510 897 904

rada.dajtki@wp.pl

Biblioteka SP nr 18 Olsztyn ul. Żytnia 71

3.       

Generałów

Kocenko Piotr

694 608 809  

piotrkocenko@wp.pl

SM  Kormoran Olsztyn 10-693

ul. Kutrzeby 9 lok.S

4.       

Grunwaldzkiego

Kaznowski Mirosław

690 140 387

grunwaldzkie.olsztyn@gmail.com

Olsztyn 10-123 ul. Grunwaldzka 7A

5.       

Gutkowo

Wichowski Tadeusz Piotr

602 816 546

p.wicho@wp.pl

Olsztyn 10-123 ul. Grunwaldzka 7A

6.       

Jaroty

Ragin Czresław

661 502 409 

c-ragin@o2.pl

SP nr 34 Olsztyn 10-691 ul. Herdera 3

7.       

Kętrzyńskiego

Szymański Ryszrad

696 463 814  

drazsyr13@wp.pl

10-511 Olsztyn ul. Kopernika14B

8.       

Kormoran

Gierejczyk Paweł

696 490 957

gierapaw@wp.pl

Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych 10-560 Olsztyn

ul. Żołnierska 49

9.       

Kortowo

From Jolanta

603 850 443   

jolanta.from@neostrada.pl

Sklep Społem Olsztyn 10-720

ul. Prawocheńskiego 11

10.   

Kościuszki

Rada nie została wybrana

 

 

11.   

Likusy

Gołaszewski Józef

502 518 457  

jozef@wm.pl

Olsztyn 10-170 ul. Bałtycka 45

12.   

Mazurskie

Moczulski Jacek

883 752 402

SP nr 6 Olsztyn 10-607 ul. Gdyńska 18

jaag24@tlen.pl

13.   

Nad Jez. Długim

Konecko Wojciech

664 962 788  

wkonecko@o2.pl

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych Olsztyn

10-144 ul. Bałtycka 37A

14.   

Nagórki

Trzeciakiewicz Joanna

604 774 286 

joanna.trzeciakiewicz@gmail.com

SM Jaroty Olsztyn 10-684 ul. Wańkowicza 5

 

 

15.   

Pieczewo

Mikulska Halina

504 288 020  

adres do korespondencji:

siedziba rady osiedla                                                 

SM Jaroty Olsztyn 10-690

ul. Jeziołowicza 11

16.   

Podgrodzie

Uzdowski Stanisław

600 913 963  

pol.stan@wp.pl

Klub Alternatywa Olsztyn 10-080 ul. Profesorska 15

17.   

Podleśna

 Szczur  Paweł

574 739 301

radny@pawelszczur.pl

Olsztyn 10-279 ul. Ludwika Zamenhofa 1

18.   

Pojezierze

Gęsicki Bogdan               

510 033 545

kontakt@pojezierze.info

SP nr 3 Olsztyn-10-445

 ul. Kołobrzeska 13M

19.   

Redykajny

Piekarski Jan

660 762 864

j.piekarski@yakan.pl

adres do korespondencji: Olsztyn 11-041 ul. Narcyzowa 12

20.   

Śródmieście

Rada nie została wybrabna

 

 

21.   

Wojska Polskiego

Nałęcz Wiesław

600 212 532 nalpawel@poczta.onet.pl

Olsztyn 10-229 ul. Wojska Polskiego 69/73

22.   

Zatorze

Janus Tomasz

795 465 672

rada.zatorze.olsztyn@gmail.com

Olsztyn 10-271 ul. Jagiellońska 12

23.

Zielona Górka

Szydlik Elżbieta                     

608 728 434                                                   eszydlik1@gmail.com

Zakład Kamieniarki Z. Sowiński Olsztyn 10-307 ul. Marii Z. Malewskiej 47








































Stan na dzień 19.08.2020 r.
Wszelkie bliższe informacje można uzyskać w Biurze Rady Miasta u Pani Sylwii Rudzkiej, tel. 89 527-31-11, wew. 305

                             


 

 

 

 



Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: Przewodniczący Rad Osiedli
Wprowadził do BIP: Marzena Rudnicka-Dudziak
Data udostępnienia: 2009-10-27 10:52:14
Wytworzył: Marzena Rudnicka-Dudziak
Data wytworzenia: 2009-10-27
Odpowiedzialny: Marzena Rudnicka-Dudziak
Ostatnio modyfikował: Ilona Hołoszkiewicz
Data modyfikacji: 2020-08-20 14:57:15